Jacob Sartorius - TikTok

Jacob Sartorius

TikTok tiktok.com/@jacobsartorius
23.5 millió követő 1,700 millió kedvelés 2,544 videók
Látogassa meg Jacob Sartoriust

Profil információ

születési hely Instagram
Állampolgárság Amerikai
Magasság 173 cm (5'8")
Állatöv ♎ Mérleg
Nettó érték $ 15K
Állapot Randizás — together

Ki az a Jacob Sartorius?

Rolf Jacob Sartorius, akit a közösségi médiában Jacob Sartoriusként ismertebb, amerikai közösségi média influenszer és ami a legfontosabb, énekes. Jacob a mára megszűnt Vine alkalmazáson , majd később a Musical.ly-n szerzett népszerűséget. Ismert debütáló kislemezéről, a "Sweatshirt" -ről is , amely az Egyesült Államok és Kanada Hot 100 slágerlistájára került.

2016-ban Jacob megnyerte a Teen Choice Awards díjat a Choice Muserért. 2017-ben elnyerte az iHeart Radio Music Awards díját a Social Star kategóriában. Ugyanebben az évben Jacob elnyerte a Radio Disney Music Awardot, a Shorty Awardot és a Teen Choice Awardot.

Jacob Sartorius személyes élete

Jacob Sartorius 2002. október 2-án született. Egy szegény családban született az oklahomai Tulsában, az Egyesült Államokban. Ezt követően Jacob örökbefogadó szüleivel Restonba, Virginiába költözött.

Édesapja Rolf Sartorius. A virginiai székhelyű Social Impact Company elnöke és vezérigazgatója , amely nemzetközi menedzsmentre szakosodott. Ezt megelőzően Rolf a Világbanknál dolgozott, és a Georgetown Egyetem tanára volt. Jacob édesanyja Pat Sartorius. Két testvére van , az idősebb nővére, Carolina Sartorius, aki 6 évvel idősebb, és a bátyja, Trey Sartorius.

Jacob a virginiai állambeli Oaktonban járt a Flint Hill Iskolába. Ezt követően Jacob beiratkozott a virginiai Hampton Egyetemre.

Jacob már egészen fiatal kora óta érdeklődött az éneklés iránt. Már 7 éves korában számos musicalben szerepelt, és elkezdett érdeklődni a fellépés iránt.

Jacob elárulta, hogy 2013 óta antidepresszánsokat szed és terápiára jár. Az egyik első bejegyzése egy zaklatás elleni videó. Minél népszerűbb Jacob, annál rosszabb lesz a zaklatás. 2015-ben Jacobnak háromszor kellett iskolát váltania, mert többször is verbálisan támadták, lökdösték és cukkolták.

2017 végén Jacob Sartorius randevúzott Millie Bobby Brown színésznővel, akit elsősorban a „Stranger Things” című filmben nyújtott alakításáról ismernek . A két színész 2018 augusztusában szakított, de továbbra is barátok maradtak.

2020 márciusában, miután Baby Ariel képernyőképet tett fel rá egy FaceTime-hívásról Jacob Sartoriusnak. Instagram felirattal, "Vedd fel a telefont bébi", azt pletykálták, hogy esetleg együtt járnak. 30. március 2020-án Ariel baba tisztázta, hogy nincsenek kapcsolatban, és csak barátok.

Jacob Sartorius karrierje

2014. augusztus 17-én Jacob feltöltötte első videóját a Vine- ra , de csak egy évvel később kezdett rendszeresen posztolni. 2015 februárjában Jacob közzétette az első videót, ami híressé tette. Ez egy statikus videó volt, ami a zaklatás ellen szólt.

Ezt követően Jacob áttért a Musical.ly-ra, amely később néven vált ismertté TikTok. Részese lett a legújabb trendeknek, és többnyire ajakszinkronizált videókat posztolt. 2016 augusztusában Jacob felülkerekedett 8 millió rajongó az emelvényen. A platform egyik legkövetettebb tartalomkészítőjévé vált. 

Jacob úgy döntött, hogy énekesi karriert folytat. 2016-ban Jacob szerződést írt alá a T3 Music Grouppal . Ugyanebben az évben kiadta debütáló kislemezét, a "Sweatshirt" -et , amely a 90. helyet érte el az amerikai Billboard Top 100-as listáján és a 81. helyet a kanadai Hot 100-on. Még a Magconon is fellépett, ahol a rajongók találkozhattak kedvenc alkotóikkal. A Business Insider azt jósolta, hogy Jacobból a következő Justin Bieber válhat, miután megjelenik a kislemeze.

Jacob hamarosan további kislemezeket adott ki, a „Hit or Miss”-t és az „All My Friends”-et . Különösen az „All My Friends” vált az egyik leghíresebb dala, amely az Egyesült Államokban a 72. helyet érte el. 2016 mozgalmas év volt Jacob számára, mivel részt vett az „All My Friends” turnén, ahol hat városban lépett fel az Egyesült Államokban.

2017-ben Jacob kiadta első EP-jét, a „The Last Text”-et . Ugyanebben az évben Jacob elindult a „The Last Text” világkörüli turnéra, amely hét országot érintett. Ezt követően Jacob szerződést írt alá az RCA Recordsszal, és kiadta első albumát, a „Left Me Hangin”-t. 2017 telén Jacob kiadta a „Cozy”-t, az első hivatalos karácsonyi dalát.

2018-ban Jacob kiadott egy újabb EP-t, a „Better With You”-t , és előzenekara volt a The Vamps Night & Day turnéján. Egy évvel később, 2019-ben Jacob kiadott egy újabb EP-t, a „Where Have You Been?”-t.

Jacob Sartoriust számos népszerű díjra jelölték, többek között a Kids' Choice Awardsra, az iHeart Radio Music Awardsra, a Shorty Awardsra, két Teen Choice Awardsra és a Radio Disney Music Awardra.

Jacob Sartorius számos népszerű díjat nyert karrierje során az énekiparban. 2016-ban megnyerte a Teen Choice Awards-ot a Choice Muserért. Jacob 2017-ben megnyerte az iHeart Radio Music Awards díját is a Social Star kategóriában. Később ugyanabban az évben számos más díjat nyert, mint például a Radio Disney Music Awards, a Shorty Awards és a Shorty Awards díját. Teen Choice Awards.

Jacob Sartorius közösségi médiája

Jacob Sartorius 2015 szeptemberében indította el Twitter- fiókját. 2022-re Jacob több mint 1.5 millió követőre tett szert , és több mint 5,200 tweetje van. Jacob naponta többször is posztol, néha csak a rajongóival beszélget, hogy milyen napjuk volt, máskor pedig a legújabb kislemezét reklámozza.

Jacob Sartoriusnak vége 10 millió követő az ő Instagram fiókot. Rendszeresen posztol jó minőségű modellképeket, néha még vicces tekercseket is.

Jacob szintén aktív Facebook, ahol neki van vége 1.3 millió követő. Elsősorban az újbóli bejegyzéseket tartalmazza Instagram és Twitter.

24. április 2014-én Jacob Sartorius elindította a sajátját YouTube csatorna. 2022-ben Jacob felhalmozott 3 millió előfizető és közel 400 millió megtekintést. Főként új dalainak és kulisszák mögötti videóinak közzétételére szolgál. 2016. augusztus 11-én Jacob közzétette leghíresebb dalát, a „Jacob Sartorius – Hit or Miss”-t. Ez a videó több mint 72 millió megtekintést és több mint 1 millió kedvelést kapott.

7. szeptember 2015-én Jacob Sartorius elindította a sajátját TikTok csatorna. Jacob felülkerekedett 24 millió követői és több mint 1.7 milliárd kedvelés. Jelenleg Jacob a 74. helyen áll TikTok első helyen áll, mindössze 100,000 XNUMX-rel a KingBach mögött. Jacob közzéteszi a legújabb trendeket és vidám ajakszinkronokat.

Jacob Sartorius közzéteszi kislemezeit Spotify. 5 kislemeze van a Spotify-on: "Sweatshirt", "Hit or Miss", "Last Text", "Chapstick" és "youtube & bbq chips”, és túl lesz 160,000 XNUMX hallgató havonta.

Mennyit keres Jacob Sartorius? Nettó érték!

Jacob Sartorius becsült nettó vagyona nagyjából 3 millió dollár.

Bevétele a közösségi média hírnevéből származik. A csatornáiban és a szponzorált posztjaiban bevételt szerez a hirdetési bevételekből. Jacob várhatóan annyit fog keresni, mint $30,000 mert TikTok or Instagram post. 

2016-ban Jacob debütáló kislemeze a Spotify Velocity listáján a 10. helyet érte el, az Egyesült Államokban a 90., Kanadában pedig a 81. helyet.

Ami a legfontosabb, Jacob énekesi karrierjéből bevételre tesz szert. 2017-ben debütáló EP-je, a „The Last Text” a 32. helyet érte el az Egyesült Államokban, a 4. helyet kapta Új-Zélandon , és számos helyen világszerte felkerült a slágerlistákra.

Jacob 2017 októberében kiadott egy második kiterjesztett lejátszási albumot „Left Me Hangin” címmel. 2018 novemberében kiadott egy harmadik kiterjesztett lejátszási albumot „Better with You” címmel. Sajnos egyik album sem került fel a globális listára.

Jacob saját áruit is értékesíti a Represente-tel együttműködve.

Érdekes tények Jacob Sartoriusról

  • Jákob csillagjegye a Mérleg.
  • Magassága 5 centiméter.
  • Súlya 54 kilogramm vagy 120 font.
  • Szeme színe mogyoróbarna, természetes hajszíne barna.
  • Imádja a csokis tejet.
  • Jacob anyja kezeli az összes közösségimédia-fiókját, mivel azok túl népszerűek lettek ahhoz, hogy egyedül szervezze.
  • Jacob debütáló kislemeze, a Sweatshirt felkerült a Top 100-as listára az Egyesült Államokban és Kanadában. Emellett a 9. helyet szerezte meg a legkeresettebb zenei előadók között 2016-ban.
  • Egy interjúban Jacob elárulta, hogy a középiskolájában zaklatták. Emiatt háromszor váltott középiskolát.
  • Kedvenc színésze Logan Lerman, kedvenc színésznője pedig Jessica Alba. 
  • Szeret játszani és nézni focit, zenét és énekelni.
  • Jacob Sartorius asztmás. 2016 decemberében élő asztmás rohama volt a YouNow-on.
  • Nevét apjáról és nagyapjáról kapta, akiket mindketten Rolfnak hívnak.
  • Jacob elmondta, hogy a Rolf név hagyomány a családjában, de nem szereti ezt a nevet viselni.
  • Jacob Oklahomában született, és nem sokkal születése után örökbe fogadták, mivel születési szülei nem tudtak jól gondoskodni róla.
  • Cameron Dallas, a Vine másik híres sztárja az egyik közeli barátjaként szerepelt.
  • Jacob 17. augusztus 2014-én tette közzé első videóját, ezzel üzenve a zaklatás ellen.
  • Leghíresebb arról, hogy videókat posztolt magáról, amint népszerű dalokat szinkronizál.
  • Jacob tudja mozgatni a fülét – erre csak a lakosság 10-20%-a képes!
  • 3. május 2016-án kiadta első kislemezét, a 'Sweatshirt'-t. A dal szöveges videóját posztolta YouTube.
  • 2016 májusában Jacob Sartoriust kritizálták, miután egy rajongója videóra vette, amint azt kérte, hogy adjon üzenetet három barátjának. Sajnos nem emlékezett a nevekre, és eltávolodott a csalódott rajongótól.
  • A Google bejelentette, hogy Jacob Sartorius volt 9 2016. legkeresettebb zenei előadója.
  • Jacobnak két macskája van, Prince és Josie.
  • Híres szerelmei Selena Gomez és Ariana Grande.
  • Hivatalos weboldala a jacobsartorius.com, ahol megvásárolhatja áruit, megnézhet néhány videót és hallgathatja a zenéjét.
  • A „Jordans” című kislemezét a kosárlabdázással töltött napjai és az érzései ihlették, amikor a pályán van.
  • Pletykák terjedtek egy lehetséges barátnőről, amikor valaki egy történetet tett közzé Jacob Sartoriusról és Loren Grayről a Wattpad nevű weboldalon.
  • Korábban fogszabályzója volt, hogy tökéletesítse mosolyát. 3. február 2016-án szállította le őket.
  • Más internetes sztárok, akik nagyjából egyidősek Jacobbal, gyakran szeretnek vele versenyezni, hogy ki tud több követőt szerezni. Ezek közé tartozik Kristen Hancher és Hunter Rowland.
  • 8 évesen kezdett énekelni és fellépni, 12 évesen fogta a gitárt, és még zongorázni is tud egy kicsit. 
  • Jacob nővére, Caroline Sartorius szintén egy Instagram csillag.
  • Jacob Sartoriusnak koronatetoválása van a bal alsó füle mögött. Tetoválását LeBron James ihlette, ami arra emlékezteti, hogy „Ez a tetoválás azt mutatja, hogy bármin is mentem keresztül, arra törekszem, hogy udvarom királya legyek.”
  • 2019 elején Jacob elismerte egy Instagram bejegyzése szerint korai serdülőkora óta terápián vesz részt és antidepresszánsokat szed.
  • Miután híressé vált a közösségi médiában, a Business Insider, egy amerikai pénzügyi és üzleti hírportál azt jósolta, hogy ő lehet a következő „Justin Bieber”.
EmelvényHandleKövetőRészletek
TikTok@jacobsartorius23.5 millió követő1,700 millió kedvelés, 2,544 videó

Jacob Sartorius GYIK

Milyen magas Jacob Sartorius?

Jacob Sartorius 173 cm magas.

Mennyi Jacob Sartorius nettó vagyona?

Jacob Sartorius becsült nettó vagyona 15 ezer USD.

Jacob Sartorius egyedülálló?

Jacob Sartorius jelenleg együtt jár.

Mi Jacob Sartorius csillagjegye?

Jacob Sartorius csillagjegye a ♎ Mérleg.

Honnan származik Jacob Sartorius?

Jacob Sartorius amerikai, született Instagram.

Statisztikák frissítve: 2026. október 13.